Naše e-booky pro Vás

Komplikované mzdové výpočty

MINI E-BOOK: E-shopy a jejich právní rámec

ODPOVĚDI NA OTÁZKY PŘÍMO Z WEBINÁŘE:

  1. NEVYZVEDNUTÁ DOBÍRKA
  2. UDĚLENÍ ZÁKAZNICKÉHO SOUHLASU PŘES CHAT BOT
    A PUSH NOTIFIKACI 
  3. ....

6 ZÁSAD úspěšného komunikačního a fun outdooru

Outdoor trénink patří do skupiny interaktivních přístupů, které staví na vlastní aktivitě účastníků. Fun je program, který umožní svým účastníkům zprostředkovat nevšední zážitek založený na zábavě a odreagování se od běžného pracovního života.

Přečtěte si těchto 6 zásad, abyste byli spokojení vy i vaši zaměstnanci.

7 TIPŮ jak najít a vybrat správný prodejní personál

Tipy v e-booku Vám přinesou nejen pohled, CO JE SPRÁVNĚ a CO SPRÁVNĚ NENÍ, ale možná i ukázat, že výběrové řízení není žádná nuda. V e-booku se dozvíte, jak minimalizovat přešlapy při hledání a výběru pracovního personálu.

E-book mi osvěžil 7 základních tipů, jak mám správně vybírat svůj prodejní personál. Na co si dávat pozor, jak zaujmout potenciální uchazeče, jak je správně vybrat a taky to, že velmi důležité je mít správně napsaný inzerát.
Karelpersonální manažer

Největší chyby v telefonních hovorech

V dnešní době se většina komunikace odehrává mailem a esemeskou, to znamená bez mluveného slova. O to větší problém nastává, když máme promluvit a skutečně komunikovat. V následujících řádcích Vám představíme největší chyby v hovorech a zároveň způsoby, jak jim předcházet.

Díky e-booku jsem si uvědomila, že je opravdu VELICE důležité si informace připravit i před telefonátem. Po přečtení e-booku jsem si uvědomila, že je důležité pokládat správné otázky a zákazníka rozpovídat. Díky za něj.
Petraobchodní zástupce

NEPŘEHLÉDNĚTE

nejnovější články na našem blogu