16 let úspěšně na trhu

ZKUŠENOSTI A ZNALOSTI - DŮSLEDNÁ REALIZACE - PRAKTICKÉ VÝSTUPY

  • Jsme poradenská a vzdělávací firma a naším cílem je zvyšování kvality a výkonnosti lidí, obchodních a prodejních jednotek, servisních a klientských center.
  • Orientujeme se na rozvojové potřeby společností, působících v obchodě a službách v České a Slovenské republice.
  • Zaměřujeme se na zavádění prodejních a komunikačních standardů.
  • Realizujeme dlouhodobé programy zvyšování výkonu obchodních a prodejních týmů
  • Jsme společností, která je vyhledávaná díky profesionálnímu a lidskému přístupu ke vzdělávání.

Náš tým

LEKTOŘI

Jitka Rozhonová
Jitka Rozhonová
lektorka, psychoterapeut

Má zkušeností s aktivním prodejem, vedením lidí a 16 letou praxi ve vzdělávání dospělých. Specializuje se na školení manažerských, sociálních a prodejních dovedností. Je terapeut v psychoanalytické psychoterapii.

Ing. Lenka Baková
Ing. Lenka Baková
lektorka, certifikovaný kouč

Při své lektorské činnosti, kromě svého vzdělání, využívá svých bohatých pracovních zkušeností na vedoucích a manažerských pozicích u mezinárodních i českých společností ve strojírenském, chemickém odvětví a v oblasti služeb.

Bc. Ilona Bartovská
Bc. Ilona Bartovská
lektorka

Pracuje jako poradce, konzultant a lektor v oblasti řízení lidských zdrojů ve výrobních společnostech.

Jana Křemenová
Jana Křemenová
lektorka

Zaměřuje se na témata moderního managementu, leadership, principy vedení lidí, na problematiku sladění pracovního a rodinného života a na komunikační dovednosti.

Květoslava Novotná
Květoslava Novotná
lektorka, daňový poradce

Lektorské činnosti se věnuje od roku 1993 na téma účetnictví, od roku 1996 školí témata účetnictví a daní. Dvanáct let vyučovala účetnictví na vyšší odborné škole daňového poradenství.

Mgr. Lenka Piknová
Mgr. Lenka Piknová
lektorka, advokátka

Od roku 2005 se věnuje advokátní praxi se zaměřením na komplexní právní pomoc malým a středním podnikatelům. Vede webináře s pracovně právním zaměřením a se zaměřením na reklamační řízení.

Pavel Krejza
Pavel Krejza
lektor, certifikovaný kouč

Již 25 let se pohybuje v obchodě na různých pozicích, počínaje obchodním zástupcem, přes manažera až po řízení celé obchodní společnosti. Od roku 2003 působí jako lektor a zaměřuje se na praktické obchodní semináře.

PROJEKTOVÁ MANAŽERKA

Bc. Klára Héniková
Bc. Klára Héniková
projektová manažerka

Vystudovala rekreologii na Ostravské univerzitě. Studuje andragogiku. Ve firmě zodpovídá za projekt mystery shoppingů a rozvoj vzdělávání formou webinářů.

ZÁZEMÍ SPOLEČNOSTI

Ing. Radek Hénik
Ing. Radek Hénik
jednatel, metodik vzdělávání

Je aktivním obchodníkem a manažerem. Vzděláváním a tréninkem se zabývá od roku 1998. Věnuje se především metodice dlouhodobých projektů a rozvoji nových aktivit.

Mgr. Pavlína Héniková
Mgr. Pavlína Héniková
jednatelka, office managerka

Při své práci čerpá z bohatých manažerských a organizačních zkušeností. Ve firmě odpovídá za veškerou agendu a administrativu. Zajišťuje organizaci školení a webinářů.

Iris Bohemia Maestro
Iris Bohemia Maestro
tibetská španělka

Iriska pracuje ve firmě od svého narození. V kanceláři má na starosti srdečné vítání příchozích a udržování dobré nálady.